Novinky

ANIME LÉTO, ANEB NA CO SE PODÍVAT

Chtěla bych vám dát jeden tip na skvělé letní anime. Venku je horko, slunce svítí a je skvělé počasí na to se zchladit ve studeném bazénu. Anime FREE! je o plavcích, kterří si chtějí splnit své sny. Avšak na velký závod se nedostanete jen tak. A teď si ještě vezměte, že ještě při tom musíte stíhat...
Celý článek

Další várka AMV- anime Yowamushi pedal

V těchto dvou AMv jde o vcelku nové sportovní anime z roku 2013 (u nás 2014), jménem Yowamushi pedal. Mě se osobně moc líbí a teď sleduji novou druhou sérii (2014, u nás 2015). Protože je to nové moc AMV na to není, takže v nich nevidíme všechny postavy atp. avšak v prvním vidíme jak to začalo,...
Celý článek

BONSAIE

Rozhodla jsem se, že i po mém dávném pokusu pěstovat bonsai to znovu skusím a koupila jsem si základní řízek ze zakrslého stromu a k tomu čistě ze zajímavosti zkamenělé dřevo (vypádá spíše jak kámen, ale co), které se často může dávat k bonsajím na okrasu do truhlíku. Protože jsem v pěstování...
Celý článek

Jak vznikla ,,přezdívka otaku" souhrn

V běžné konverzaci slovo otaku お宅 značí ,,váš dům" , dále jako pro označení ,,vašeho manžela" , nebo jako zájmeno ty/vy. Otaku je uctivý způsob oslovení toho o kom není známo jeho sociální zařazení, udržuje to mezi osobami odstup, pokud se výraz použije u osoby ve stejném spol. postavení může to...
Celý článek

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a jaké...
Celý článek

Anketa

Co byste chtěli na našich stránkách změnit?

recenzí 42 26%
videí 31 19%
článků 29 18%

Celkový počet hlasů: 160

AMV-  najdete nahoře v dalších, ve složce AMV.

Jestli sem zavítá alespoň jeden človíček, budu jsem každý den dávat jedno z mých oblíbených AMV. Dnes sem dám amv Retrospective ediction, díky kterému jsem začala koukat na anime True tears. Je to moc hezké zamilované anime, které stojí za shlédnutí ;) ^^

https://www.youtube.com/watch?v=h1f3u9a2MVwc

nejsem autor, video sdílel HeardYouLikeAmvs1

Otaku ve školách

Domain

Premium domain for sale admiral-x1b.ru

Hi i wrote about prices

Szia, meg akartam tudni az árát.

Hi, i am writing about your the prices

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Aloha i am write about your price for reseller

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

Aloha i write about the prices

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

Reods rab

I apologise, but, in my opinion, you are not right. I can defend the position. Write to me in PM, we will communicate.

Моментальные блат на телеграм

Моментальный онлайн знакомства на телеграм канале @mylovetut

Познакомится раз-другой девахой на телеграм

Очаровательная девушка наткнется джентельмена чтобы прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Aloha i am writing about your price

Salam, qiymətinizi bilmək istədim.

порча на ожирение-проводила у 1mag.cmag666.ru в России - результатом довольна

порча на ожирение-заказала у 1mag.cmag666.ru

Как я обратилась к магу с сайт 1mag.cmag666.ru - Была в поиске эксперта и решала, кому доверить свои вопросы. Много рассматривала отзывы о различных специалистах, и вот выбор пал на Светлану. Искренние благодарности от клиентов убедили меня связаться с ней. И я не прогадала! Общение с Светланой принесло мне массу удовольствия - она легко и естественно поддерживает разговор, позволяя почувствовать себя комфортно. Вместо стандартных ответов и общих фраз я получила точные и ясные объяснения на свои вопросы. Светлана уделила мне максимальное внимание, проявив терпение и понимание. Я уверена, что выбрала именно того специалиста, кто мог предложить мне всё, что я искала, без лишней лабуды. Результаты общения со Светланой оказались превосходными - теперь у меня нет никаких сомнений, только вера в себя и свой путь. Благодарю тебя, Светлана, за твою поддержку и профессионализм!



-отзывы - порча на ожирение
-порча на ожирение-проводила у 1mag.cmag666.ru
-как действует - порча на ожирение
-поможе ли порча на ожирение
-отзывы как действует порча
-порча на бесплодие мужчине как ее снять отзывы
-паучья порча отзывы

Přidat nový příspěvek

Úvod

začátek

Chtěla bych upozornit na můj příspěvek o otaku začátcích, který najdete dole v novinkách, doufám že se můj web brzy rozjede :)
Celý článek