Novinky

ANIME LÉTO, ANEB NA CO SE PODÍVAT

Chtěla bych vám dát jeden tip na skvělé letní anime. Venku je horko, slunce svítí a je skvělé počasí na to se zchladit ve studeném bazénu. Anime FREE! je o plavcích, kterří si chtějí splnit své sny. Avšak na velký závod se nedostanete jen tak. A teď si ještě vezměte, že ještě při tom musíte stíhat...
Celý článek

Další várka AMV- anime Yowamushi pedal

V těchto dvou AMv jde o vcelku nové sportovní anime z roku 2013 (u nás 2014), jménem Yowamushi pedal. Mě se osobně moc líbí a teď sleduji novou druhou sérii (2014, u nás 2015). Protože je to nové moc AMV na to není, takže v nich nevidíme všechny postavy atp. avšak v prvním vidíme jak to začalo,...
Celý článek

BONSAIE

Rozhodla jsem se, že i po mém dávném pokusu pěstovat bonsai to znovu skusím a koupila jsem si základní řízek ze zakrslého stromu a k tomu čistě ze zajímavosti zkamenělé dřevo (vypádá spíše jak kámen, ale co), které se často může dávat k bonsajím na okrasu do truhlíku. Protože jsem v pěstování...
Celý článek

Jak vznikla ,,přezdívka otaku" souhrn

V běžné konverzaci slovo otaku お宅 značí ,,váš dům" , dále jako pro označení ,,vašeho manžela" , nebo jako zájmeno ty/vy. Otaku je uctivý způsob oslovení toho o kom není známo jeho sociální zařazení, udržuje to mezi osobami odstup, pokud se výraz použije u osoby ve stejném spol. postavení může to...
Celý článek

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a jaké...
Celý článek

Anketa

Co byste chtěli na našich stránkách změnit?

recenzí 42 26%
videí 31 19%
článků 29 18%

Celkový počet hlasů: 162

AMV-  najdete nahoře v dalších, ve složce AMV.

Jestli sem zavítá alespoň jeden človíček, budu jsem každý den dávat jedno z mých oblíbených AMV. Dnes sem dám amv Retrospective ediction, díky kterému jsem začala koukat na anime True tears. Je to moc hezké zamilované anime, které stojí za shlédnutí ;) ^^

https://www.youtube.com/watch?v=h1f3u9a2MVwc

nejsem autor, video sdílel HeardYouLikeAmvs1

Otaku ve školách

Экобур - Бурение скважин под воду

Фирма «Экобур» — ваш надежный партнёр в бурении скважин на воду. Если вам нужна скважина на воду, то обращение к нам — лучший выбор. Мы придаем внимание о вашем доступе к чистой и высококачественной воде и предлагаем самый высокий уровень сервиса. Бурение — наша специализация, и мы делаем это профессионально и эффективно. Благодаря нашему опыту и квалификации вы получите надёжные результаты. Мы работаем с разными видами скважин, включая скважины для воды. Наша цель — обеспечить вас доступной и качественной водой, независимо от особенностей вашего участка. Мы понимаем, что качественное бурение скважин не всегда связано с высокими затратами. Мы гордимся тем, что предлагаем нашим клиентам доступные цены при сохранении высокого качества услуг. Вам не придётся переплачивать за чистейшую воду — мы предлагаем оптимальные решения для вашего бюджета.

Компания «Экобур» всегда учитывает индивидуальные потребности клиентов. Мы внимательно относимся к особенностям каждой задачи и предлагаем лучшие решения, ориентируясь на ваши потребности. Если у вас возникнут вопросы или вам потребуется дополнительная информация о наших услугах, посетите наш официальный сайт ekabur.ru. Там вы найдёте полезную информацию и сможете связаться с нашей командой, чтобы получить ответы на все интересующие вас вопросы. Мы всегда рады помочь вам обеспечить себя качественной водой с помощью бурения скважин. С нами вы можете быть уверены в надежности и профессионализме!

Hello, write about your the price

Здравейте, исках да знам цената ви.

Hello i write about the price

Aloha, makemake wau eʻike i kāu kumukūʻai.

PjCiILCPso ZaPngUMqBR IGmVIhWujW FcTYHaQhrU ZXTiGBXKZS

Theme site super 000*** otakuart5.webnode.cz

Aloha writing about your the price for reseller

Прывітанне, я хацеў даведацца Ваш прайс.

Hallo i am write about price for reseller

Sveiki, aš norėjau sužinoti jūsų kainą.

Top of the mornin to ya!

Een fijne dag!

Test, just a test

Hello. And Bye.

Aloha, write about price

Hi, მინდოდა ვიცოდე თქვენი ფასი.

Hello i am writing about your price

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

Přidat nový příspěvek

Úvod

začátek

Chtěla bych upozornit na můj příspěvek o otaku začátcích, který najdete dole v novinkách, doufám že se můj web brzy rozjede :)
Celý článek